Aiškiaregės klaida

Aiškiaregės klaida

Knygą Aiškiaregės klaida


Leidėjas:

Išleista: 2008

Puslapiai: 352

ISBN: 9789955381396

Versijos kodas: PT.

Formatas: 13 x 20,4 cm, kieti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Trumpas knygos Aiškiaregės klaida aprašymas

„Aiškiaregės klaida“ yra pirmasis Ditos Zikarės romanas.

Romane kuriama intriguojanti istorija apie aiškiaregę merginą, ieškančią netradicinių žmogaus psichikos galimybių. Knygoje aprašomi spiritizmo seansai, neurolingvistinis programavimas, hipnoterapija atspindi šių dienų parapsichologijos bandymus valdyti ir programuoti žmogaus likimą.

Vieną dieną aiškiaregės salono duris praveria paslaptingas vyriškis, siūlantis jai sandėrį su juodosiomis jėgomis. Viktorija negali sutikti su jokiais sąžinės kompromisais, nes jos užduotis yra tarnauti žmonėms ir pakeisti pasaulį į geresnį. Ji turi ir savo asmeninę naštą – į narkotikų liūną klimpstantį brolį, dėl kurio ji pasiryžusi ištverti alinamas dvasines praktikas, asketizmą, išsiskyrimą su artimaisiais. Tačiau tereikia vieno klaidingo žingsnio, kad būtų suardyta trapi tikrovės ir iliuzijos, gėrio ir blogio pusiausvyra.

Knygoje aprašomas aiškiaregės merginos dvasinių ieškojimų kelias, vedantis per mistinius patyrimus ir dažnai nukrypstantis į žmogaus sąmonės paribius. Juk ne viską, kas vyksta mūsų gyvenime, galime paaiškinti racionaliu protu.

Leave a Reply