Ar sakiau, kad tu man reikalinga? Antra „Ar sakiau, kad myliu tave?“

Ar sakiau, kad tu man reikalinga? Antra „Ar sakiau, kad myliu tave?“

Knygą Ar sakiau, kad tu man reikalinga? Antra „Ar sakiau, kad myliu tave?“


Originalus pavadinimas: Did I Mention I Need You? The Dimily Trilogy

Leidėjas:

Išleista: 2016

Puslapiai: 376

ISBN: 9786090123911

Versijos kodas: PT.

Formatas: 14,3 x 21,3 x 3,3 cm, kieti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vertėjas: Simona Kaziukonytė

Trumpas knygos Ar sakiau, kad tu man reikalinga? Antra „Ar sakiau, kad myliu tave?“ aprašymas

Iš atostogų su naująja tėvo šeima šešiolikmetė Idena nesitiki nieko įdomaus. Tačiau vos atvykusią ją pasitinka staigmena – trys antrosios tėvo žmonos sūnūs. Greit paaiškėja, kad nė vienas iš jų toli gražu nėra švelnumo įsikūnijimas. Ypač vyriausiasis, septyniolikmetis Taileris, maištingo ir nenuspėjamo būdo jaunuolis, visiška Idenos priešingybė. Vis dėlto nuo pat pirmojo skandalu pasibaigusio susitikimo su juo merginos neapleidžia nuojauta, kad Tailerio šiurkštumas tėra kaukė, slepianti jautrią sielą ir nežinomą skausmingą patirtį.

Jaunuolis supažindina Ideną su savo draugais, ir ši netrukus įsitraukia į niekada nepažintą gyvenimą: saulės nutvieksti Kalifornijos paplūdimiai, audringi naktiniai vakarėliai ir bet kokių taisyklių laužymas. Tačiau labiau už viską merginą traukia… pats Taileris. Ir kuo uoliau ji stengiasi įminti jo paslaptis, tuo aiškiau mato įsimylinti jį. Regis, ir Tailerį traukia Idena. Jaunuoliams vis sunkiau priešintis jausmams, ir su kiekviena diena jie vis labiau artėja prie ribos, kurią peržengus, niekas jų gyvenime nebeliktų, kaip buvę…

„Ar sakiau, kad tu man reikalinga?“ – tai meilės istorija, kuriai neįmanoma atsispirti. Įvykiai keičia vienas kitą pašėlusiu greičiu, o herojus vis labiau užvaldo jausmai, kokių jie dar niekada nebuvo patyrę.

Estelle Maskame (Estelė Maskeim) – jauna Škotijos rašytoja. Būdama vos trylikos metų ji pradėjo kurti Idenos ir Tailerio istoriją ir skelbti interneto portale „Wattpad". Sulaukė milžiniško populiarumo ir per kelis metus įgijo didžiulį gerbėjų būrį visame pasaulyje.

Laisvalaikiu Estelle mėgsta skaityti, gerti karštą šokoladą ir keliauti, jai patinka apsipirkti parduotuvėse ir leisti laiką su draugais. Rašytoja negali pakęsti nemandagių vairuotojų, sniego, dantistų ir žmonių, ir žmonių, žadinančių iš miego anksčiau nei dešimtą valandą.

Trilogiją „Ar sakiau, kad myliu tave?", angliškai sutrumpintai vadinamą DIMILY, autorė pradėjo rašyti būdama vos trylikos ir tapo tikra interneto sensacija dalindamasi savo knygomis Wattpad platformoje, kur jos istorijos jau sulaukė daugiau nei 4 mln. peržiūrų. Didžiulis anksti savo talentą atradusios rašytojos populiarumas neliko nepastebėtas leidėjų ir Škotijos „Black&White Publishing" leidykla pasiūlė Estelle Maskame pasirašyti kontraktą, kad jos kūrybą gerbėjai galėtų skaityti ir popieriniu formatu.

Vaikystėje rašiusi istorijas apie kalbančius delfinus ir piratų laivus, dabar Estelle Maskame rašo paaugliams ir jaunimui skirtass. Jaunoji rašytoja save apibūdina kaip beviltišką romantikę ir prisipažįsta besidžiaugianti, kad jos talentą įvertino tokia daugybė žmonių.

Leave a Reply