AŠTUONIASDEŠIMT DIENŲ. AUKSINĖ: šokiruojanti mylimojo paslaptis atskleista. Ar ji ir toliau ilgėsis žmogaus, kuris ne visada buvo jai geras?(4)
Jaunystėje rusė šokėja Liuba pamilo negerą vyruką, dailų, bet pavojingą prekeivį gintaru, kuris pranykdavo ištisiems mėnesiams, o paskui tikėdavosi, kad Liuba viską mes, kai tik jis paskambins. Mergina turi sau pripažinti, kad pabėgimas į Rusiją neišsklaidė traukos viliokliui Čėjui, su kuriuo ji nutraukė karštus santykius išsiaiškinusi šokiruojančią mylimojo paslaptį.
Liuba leidžiasi į savęs atradimo kelionę nuo elitinių privačių Naujojo Orleano klubų iki paslaptingos roko žvaigždės Vigo Frank…
6.74

AŠTUONIASDEŠIMT DIENŲ. AUKSINĖ: šokiruojanti mylimojo paslaptis atskleista. Ar ji ir toliau ilgėsis žmogaus, kuris ne visada buvo jai geras?

AŠTUONIASDEŠIMT DIENŲ. AUKSINĖ: šokiruojanti mylimojo paslaptis atskleista. Ar ji ir toliau ilgėsis žmogaus, kuris ne visada buvo jai geras?

Knygą AŠTUONIASDEŠIMT DIENŲ. AUKSINĖ: šokiruojanti mylimojo paslaptis atskleista. Ar ji ir toliau ilgėsis žmogaus, kuris ne visada buvo jai geras?


Originalus pavadinimas: EIGHTY DAYS AMBER

Leidėjas:

Išleista: 2016

Puslapiai: 400

ISBN: 9786090400593

Formatas: 12,5 x 18,7, minkšti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vertėjas: Viktorija Švedaitė

Trumpas knygos AŠTUONIASDEŠIMT DIENŲ. AUKSINĖ: šokiruojanti mylimojo paslaptis atskleista. Ar ji ir toliau ilgėsis žmogaus, kuris ne visada buvo jai geras? aprašymas

Apgailestaujame, tačiau dar nepateikė knygos aprašymo AŠTUONIASDEŠIMT DIENŲ. AUKSINĖ: šokiruojanti mylimojo paslaptis atskleista. Ar ji ir toliau ilgėsis žmogaus, kuris ne visada buvo jai geras?.

Leave a Reply