Dar vieną dieną

Dar vieną dieną

Knygą Dar vieną dieną


Originalus pavadinimas: Il giorno in più

Leidėjas:

Išleista: 2014

Puslapiai: 248

ISBN: 9786090115466

Versijos kodas: PT.

Formatas: 14,3 x 23,5 cm, kieti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vertėjas: Laima Ruzgailaitė

Trumpas knygos Dar vieną dieną aprašymas

Romanas „Dar vieną dieną“ – puikiai papasakota istorija, nestokojanti humoro, taiklių pamąstymų ir gyvenimą keičiančių poelgių. Nuo pat pirmo puslapio jūs įsimylėsite Džakomą – paprastą, mielą, gal kiek cinišką vyruką.

Trisdešimt penkerių metų Džakomo gyvenimas įprastas, pernelyg įprastas. Jis gyvena ir dirba Italijoje, neišvengdamas kasdienybės rutinos. Vienintelė priežastis, verčianti Džakomą nerimauti, – mergina, kurią jis kasdien mato tramvajuje važiuodamas į darbą. Nors juodu nesikalba, slapta apsikeičia žvilgsniais ir vos pastebimomis šypsenomis.

Po daugelio rytų, paženklintų nebyliu dėmesiu, Mikela, toks paslaptingosios bendrakeleivės vardas, pati prisistato Džakomui ir praneša, kad dėl darbo keliasi į Niujorką. Džakomui ši žinia skaudus smūgis, nes iš jo atimamos vienintelės džiaugsmingos dienos akimirkos. Nors ir kamuojamas abejonių, veikėjas sužino Mikelos naujojo biuro adresą ir ryžtasi gyvenimo permainoms.

Fabio Volo ‒ italų rašytojas, aktorius, televizijos ir radijo laidų vedėjas. „Dar vieną dieną“– ketvirtoji autoriaus, ji sulaukė didžiulės sėkmės: parduota daugiau nei milijonas jos egzempliorių. Romanas išleistas daugelyje šalių, o 2011 metais pagal knygą sukurtas filmas, kurio scenaristas ir pagrindinis aktorius pats Fabio Volo.

Pasak Fabio Volo, patirti naują meilę – įsimylėti iš naujo patį save, atrasti save kitokį, tai galimybė laisvai reikšti mintis, sakyti ir krėsti paikystes nebijant, kad būsi pajuokiamas.

„Dar vieną dieną“ privers jus patikėti, kad pilko gyvenimo horizonte vieną dieną gali imti ir nušvisti meilė.

Leave a Reply