Didi magija: kūrybiškas gyvenimas be baimės

Didi magija: kūrybiškas gyvenimas be baimės

Knygą Didi magija: kūrybiškas gyvenimas be baimės


Originalus pavadinimas: Big Magic: Creative Living Beyond Fear

Leidėjas:

Išleista: 2016

Puslapiai: 240

ISBN: 9785415024346

Versijos kodas: PT.5

Formatas: 14 x 21 x 2,5 cm, kieti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vertėjas: Agnė Puzauskaitė

Trumpas knygos Didi magija: kūrybiškas gyvenimas be baimės aprašymas

Amerikiečių rašytojos Elizabeth Gilbert knygos – neišsemiamas skirtingo amžiaus ir skirtingus gyvenimo kelius pasirinkusių žmonių įkvėpimo šaltinis. Šįkart mylima autorė mosteli naują burtą – knygą „Didi magija: kūrybiškas gyvenimas be baimės“, kurioje dalijasi išmintimi ir savitu požiūriu į kūrybiškumą. Ji griauna itin gajus stereotipus apie neatsiejamą kūrybos ir kančios ryšį ir primena mums, koks lengvas ir vaiskus gali būti kūrybiškas gyvenimas.

Pasakodama savo asmeninės patirties ir bičiulių istorijas, autorė kursto puoselėti smalsumą, gyvenime veikti tai, kas teikia didžiausią džiaugsmą, ir stoti akistaton su savo baimėmis. Kad ir ko norėtume – parašyti knygą, kurti menus, įveikti sunkumus darbe, įgyvendinti ilgai atidėliojamą svajonę ar tiesiog kasdieną paversti ryškesne ir laimingesne – „Didi magija“ įteiks jums bilietą „pirmyn" į atradimų ir eksperimentų kelionę.

Elizabeth Gilbert – pasaulinio bestselerio „Valgyk, melskis, mylėk“ ir daugelio kitų kūrinių, apdovanotų literatūrinėmis premijomis (PEN / Hemingway award, National Book award) autorė. „Didi magija: kūrybiškas gyvenimas be baimės“ – jau ketvirtoji lietuviškai išleista autorės.

Leave a Reply