Gimęs nugalėti. Raskite savo sėkmės kodą

Gimęs nugalėti. Raskite savo sėkmės kodą

Knygą Gimęs nugalėti. Raskite savo sėkmės kodą


Originalus pavadinimas: Born to Win: Find Your Success Code

Leidėjas:

Išleista: 2015

Puslapiai: 256

ISBN: 9786094520303

Formatas: 15,5 x 21,5 cm, kieti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vertėjas: Judita Čirvinskienė

Trumpas knygos Gimęs nugalėti. Raskite savo sėkmės kodą aprašymas

„Gimęs nugalėti“ skirta visiems, kurie iš tikrųjų gimę nugalėti, tiems kurie supranta, kad juose slypi ne bailumo dvasia, o jėgos ir savidisciplinos dvasia.

Gyvenime yra dalykų kurių TU tiesiog negali padaryti: negali stumti virvės, negali sudėti dantų pastos atgal į tūtelę ir negali pjauti pjuvenų, bet yra tai ką TU gali pakeisti ir turėti tai, ko trokšti.

Pirmas dalykas, kurio turėsi išmokti pradėjęs siekti savo svajonių, tai pasiryžimas išsilaisvinti nuo praeities. Zigas Ziglaras moko, kad raktas į sėkmę – tai į veiksmus orientuotų tikslų siekimas. Knygoje pateikiamas septynių etapų procesas tinka TAU – sėkmingam šios knygos skaitytojui. Vadovaudamasis autoriaus patarimais ir principais TU įgyvendinsi savo svarbiausius išsikeltus tikslus ir sukaupsi solidžius turtus. Tai tikrai veikia!

Knygoje „Gimęs nugalėti. Raskite savo sėkmės kodą“ pateikiamas subalansuotas požiūris į gyvenimą. Kartu su finansine gerove, TU pradėsi džiaugtis ir gera sveikata, didžiule meile savo šeimai ir dvasios ramybe, kuri pasiekiama tik gyvenant taip, kad nereikėtų gailėtis.

Leave a Reply