Gimimo slėpinys(1)
Ši 2004 m. pabaigoje išleista Aleksandro Žarskaus (340 p.) – tai studijos „Gimties virsmas“ antroji dalis – „Gimimas ir kūdikystė“.
Knygoje, apibendrinant atskiras teorijas bei tyrimų rezultatus, apmąstytas Gamtos numatytas gyvybės atėjimo į žemę planas, atskleidžiami tie vaikams ir visai visuomenei skaudžiai atsiliepiantys pažeidimai, kurie padaromi kūdikiui gimstant, kuomet gimimas tapo visiškai sumedicinintas ir prievartinis. Pagrindinis dėmesys skiriamas mamos – vaiko ryšiams, kurie…
7.55

Gimimo slėpinys

Gimimo slėpinys

Knygą Gimimo slėpinys


Leidėjas:

Išleista: 2009

Puslapiai: 342

ISBN: 9789955969358

Formatas: 12,5 x 20 cm, minkšti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Trumpas knygos Gimimo slėpinys aprašymas

Ši 2004 m. pabaigoje išleista Aleksandro Žarskaus (340 p.) – tai studijos „Gimties virsmas“ antroji dalis – „Gimimas ir kūdikystė“.

Knygoje, apibendrinant atskiras teorijas bei tyrimų rezultatus, apmąstytas Gamtos numatytas gyvybės atėjimo į žemę planas, atskleidžiami tie vaikams ir visai visuomenei skaudžiai atsiliepiantys pažeidimai, kurie padaromi kūdikiui gimstant, kuomet gimimas tapo visiškai sumedicinintas ir prievartinis.

Pagrindinis dėmesys skiriamas mamos – vaiko ryšiams, kurie susiklosto gimstant, ir psichologiniams gimimo veiksniams.

Bene pirmą kartą atskiroje knygos dalyje aprašomos ypatingos gimdančiosios sąmonės būsenos ir jų vaidmuo motinystės jausmo susiformavimui. Plačiai aptariamas natūralus žindymas ir jo reikšmė fizinei ir dvasinei kūdikio sveikatai bei besiformuojantiems bendravimo ryšiams. atspindi ir tuos pasikeitimus, kurie dėka drąsių moterų, išdrįsusių vardan savo ir savo vaikų ateities pasipriešinti esamai tvarkai, įvyko gimdymo namuose ir gydytojų pažiūrose. Tai buvo mažai pastebėtas sąjūdis „Už gyvybę“, kuris vyko lygiagrečiai su politiniu Sąjūdžiu.

Leave a Reply