Gyvenimas kaip teatras(1)
„Man artimas pokalbių žanras. Patinka be įtampos ir skubos su žmogumi nuoširdžiai pasišnekučiuoti susėdus kokioje jaukioje kavinėje ar jam įprastoje namų aplinkoje. Be galo gerbiu kiekvieną savo pašnekovą – neprovokuoju ir neieškau pikantiškų jo gyvenimo detalių. Juk yra tiek daug įdomių temų pokalbiams! Rengdama knygą, bendraudama su pašnekovais ir pati sužinojau tai, ko nežinojusi. Pasirodo, kad ir kaip aktoriai mylėtų teatrą, tačiau daugumai jų gyvenimas yra svarbesnis už teatrą. Gyvenimo ka…
13.64

Gyvenimas kaip teatras

Gyvenimas kaip teatras

Knygą Gyvenimas kaip teatras


Leidėjas:

Išleista: 2016

Puslapiai: 320

ISBN: 9785415024223

Formatas: 16,5 x 21 x 2,7 cm, minkšti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Trumpas knygos Gyvenimas kaip teatras aprašymas

„Man artimas pokalbių žanras. Patinka be įtampos ir skubos su žmogumi nuoširdžiai pasišnekučiuoti susėdus kokioje jaukioje kavinėje ar jam įprastoje namų aplinkoje. Be galo gerbiu kiekvieną savo pašnekovą – neprovokuoju ir neieškau pikantiškų jo gyvenimo detalių. Juk yra tiek daug įdomių temų pokalbiams! Rengdama knygą, bendraudama su pašnekovais ir pati sužinojau tai, ko nežinojusi. Pasirodo, kad ir kaip aktoriai mylėtų teatrą, tačiau daugumai jų gyvenimas yra svarbesnis už teatrą. Gyvenimo kasdienybės scenoje jie patiria rašytojo plunksnos vertų dramų, tragedijų ir komedijų, kurios dažnai yra įdomesnės už vaidinimus teatro scenoje."

Gražina Baikštytė

Gražina Baikštytė – kino aktorė, baigusi legendinį VGIKą, filmavosi ne tik Lietuvoje, bet ir svetur – „plačiajame ekrane".

Pastaruoju metu rašo įvairiems spaudos leidiniams. Pokalbiai su aktoriais „Gyvenimas kaip teatras“ –jau antroji aktorės ir autorės, pirma – „Rimo Tumino sodas“.

Leave a Reply