Įdomiausi Lietuvos technikos paminklai(0)
„Įdomiausi Lietuvos technikos paminklai“ – , parengta technikos srities specialistų, supažindinančių skaitytojus su iki šių dienų išlikusiomis technikos paveldo vertybėmis.
Ar žinote, kurioje Lietuvos vietoje nutiesti seniausi keliai, geležinkeliai ir tiltai? Kur driekiasi senasis pašto kelias, vadinamas traktu, ir kuriose pašto stotyse ilsėdavo pavargę keliautojai? Ant kalvų lygumose stovintys malūnai, pamaryje ar Baltijos jūros pakrantėje šviečiantys švyturiai, bokštuose valandas…
20.20

Įdomiausi Lietuvos technikos paminklai

Įdomiausi Lietuvos technikos paminklai

Knygą Įdomiausi Lietuvos technikos paminklai


Leidėjas:

Išleista: 2013

Puslapiai: 266

ISBN: 9786098090284

Formatas: 21,5 x 30,5 cm, kieti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Trumpas knygos Įdomiausi Lietuvos technikos paminklai aprašymas

Įdomiausi Lietuvos technikos paminklai“ – , parengta technikos srities specialistų, supažindinančių skaitytojus su iki šių dienų išlikusiomis technikos paveldo vertybėmis.

Ar žinote, kurioje Lietuvos vietoje nutiesti seniausi keliai, geležinkeliai ir tiltai? Kur driekiasi senasis pašto kelias, vadinamas traktu, ir kuriose pašto stotyse ilsėdavo pavargę keliautojai? Ant kalvų lygumose stovintys malūnai, pamaryje ar Baltijos jūros pakrantėje šviečiantys švyturiai, bokštuose valandas skaičiuojantys laikrodžiai ir kiti technikos paminklai kviečia pažinti šimtmečiais saugotą mūsų istoriją. Ir ne tik per šiandienines ir istorines knygos iliustracijas nusikelti į tuos laikus, kai šie didingi objektai tarnavo žmonėms.

Ši praturtins Jūsų istorines ir kultūrines žinias, padės išvysti Lietuvos raidą ir pažangą.

Leave a Reply