Japonijos spalvos ir skoniai(12)
„Nuostabi. Labai patiko autoriaus pasakojimo stilius – šiltas, su humoro gaidele, jautiesi lyg pats žvelgtum jam per petį į nuostabiuosius sodus ir vingrias miesto gatveles.“ Skaitytoja Toma
15.29

Japonijos spalvos ir skoniai

Japonijos spalvos ir skoniai

Knygą Japonijos spalvos ir skoniai


Leidėjas:

Išleista: 2017

Puslapiai: 332

ISBN: 9786098105407

Versijos kodas: 16

Formatas: 16,5 x 23,5 x 1,7 cm, minkšti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Trumpas knygos Japonijos spalvos ir skoniai aprašymas

AURELIJUS ZYKAS – Vytauto Didžiojo universiteto Azijos studijų centro vadovas, politikos mokslų daktaras. Japonijoje praleido ketverius metus, studijuodamas prestižiniuose universitetuose, atliko mokslinius tyrimus, dirbo Lietuvos Respublikos ambasadoje Tokijuje. Pastaruoju metu dėstė Suomijos, Austrijos, Taivano, Japonijos ir Korėjos universitetuose, išleido mokslinių darbų užsienio kalbomis. Kadangi puikiai moka japonų kalbą, yra vienas iš geriausių vertėjų, dirbančių aukščiausio lygio politiniuose susitikimuose. Japonijos imperatoriškosios šeimos vizito Lietuvoje metu vertėjavo Jos Didenybei imperatorienei Mičiko.

pristato nuostabų, įvairiapusį ir turtingą Japonijos kultūrinį paveldą, žmones, gyvenimo būdą. Remdamasis asmenine patirtimi, autorius su nostalgija ir humoru pasakoja apie savo gyvenimą dviejuose skirtinguose Japonijos miestuose: Tokijuje ir Kanadzavoje. Tarp skyrių įterpiamos lyriškos tekstinės miniatiūros, inspiruotos japoniškos kultūros aspektų, taip pat pateikiami nuotaikingi japoniškų patiekalų aprašymai.

„Japonijos spalvos ir skoniai“ –  vienas iš nedaugelio lietuvių autorių leidžiamų kūrinių apie Japoniją. Gausiai iliustruotas spalvotomis nuotraukomis, turtingas pasakojimų leidinys nepaliks abejingų skaitytojų. Knygoje susipažinsite su UNESCO globojamais pasaulio paveldo objektais.

Leave a Reply