KALTĖ: bestselerių „Moteris narve“, „Fazanų žudikai“ ir „Atpirkimas“ autoriaus ketvirtoji „Q“ serijos – tikras saldainiukas kriminalinių istorijų gurmanams, net piktinantis savo gardumu!(5)
1987. Netė Rouzen jau spėjo patikėti, kad traumuojanti praeitis pamiršta. Rūpestingi globėjai ir mylintis vyras padėjo susikurti naują gražų gyvenimą. Tačiau per pokylį ji pastebi žmogų iš praeities, kuris gali sudaužyti Netės gyvenimą į šukeles. Tik jauna moteris nė už ką nesutiks grįžti į košmarą ir nebebus auka…
2010. Detektyvas Karlas Mjorkas iš Kopenhagos neišaiškintų bylų skyriaus tyrinėja Ritos Nilsen, palydovių agentūros savininkės, dingimo aplinkybes. Tyrimas atskleidžia, kad dingus…
14.69

KALTĖ: bestselerių „Moteris narve“, „Fazanų žudikai“ ir „Atpirkimas“ autoriaus ketvirtoji „Q“ serijos – tikras saldainiukas kriminalinių istorijų gurmanams, net piktinantis savo gardumu!

KALTĖ: bestselerių „Moteris narve“, „Fazanų žudikai“ ir „Atpirkimas“ autoriaus ketvirtoji „Q“ serijos – tikras saldainiukas kriminalinių istorijų gurmanams, net piktinantis savo gardumu!

Knygą KALTĖ: bestselerių „Moteris narve“, „Fazanų žudikai“ ir „Atpirkimas“ autoriaus ketvirtoji „Q“ serijos – tikras saldainiukas kriminalinių istorijų gurmanams, net piktinantis savo gardumu!


Originalus pavadinimas: GUILT

Leidėjas:

Išleista: 2016

Puslapiai: 528

ISBN: 9786094039713

Versijos kodas: 8

Formatas: 14,2 x 21,3 cm, kieti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vertėjas: Giedrė Tartėnienė

Trumpas knygos KALTĖ: bestselerių „Moteris narve“, „Fazanų žudikai“ ir „Atpirkimas“ autoriaus ketvirtoji „Q“ serijos – tikras saldainiukas kriminalinių istorijų gurmanams, net piktinantis savo gardumu! aprašymas

Apgailestaujame, tačiau dar nepateikė knygos aprašymo KALTĖ: bestselerių „Moteris narve“, „Fazanų žudikai“ ir „Atpirkimas“ autoriaus ketvirtoji „Q“ serijos – tikras saldainiukas kriminalinių istorijų gurmanams, net piktinantis savo gardumu!.

Leave a Reply