Langas į begalybę(2)
„Jeigu Jūs esate paauglys arba norėtumėte grįžti į tuos nuostabius, jaudinančius, pilnus nuotykių paauglystės metus, tai imkite šią knygą ir mėgaukitės tikra laiko ir erdvės begalybe. Ji puikiai tiks tam, kuris mėgsta fantastiką, nes pagrindiniai veikėjai savo paauglyste mėgaujasi dvidešimt pirmojo amžiaus viduryje, jie mato bei kalbasi su Angelo sargo siela. Ši patiks ir tam, kuris skaito apie realų gyvenimą, nes joje ras įvairiausių tikrų dvidešimtojo ir šio amžiaus istorijų.Aš nuoširdž…
12.86

Langas į begalybę

Langas į begalybę

Knygą Langas į begalybę


Leidėjas:

Išleista: 2015

Puslapiai: 464

ISBN: 9786094552458

Formatas: 15,3 x 21,8 x 4 cm, kieti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Trumpas knygos Langas į begalybę aprašymas

„Jeigu Jūs esate paauglys arba norėtumėte grįžti į tuos nuostabius, jaudinančius, pilnus nuotykių paauglystės metus, tai imkite šią knygą ir mėgaukitės tikra laiko ir erdvės begalybe. Ji puikiai tiks tam, kuris mėgsta fantastiką, nes pagrindiniai veikėjai savo paauglyste mėgaujasi dvidešimt pirmojo amžiaus viduryje, jie mato bei kalbasi su Angelo sargo siela. Ši patiks ir tam, kuris skaito apie realų gyvenimą, nes joje ras įvairiausių tikrų dvidešimtojo ir šio amžiaus istorijų.
Aš nuoširdžiai tikiu, kad paaugliai, perskaitė šį kūrinį, ne tik žavėsis Ajanos ir Tomo drąsa, jų stipria valia, sugebėjimu įvertinti ir naudotis mokslo, gerosiomis meno ir sporto savybėmis, bet ir pasisems idėjų, kaip sukurti ateities mokyklą.
Laukiu Jūsų gimnazistų – Ajanos ir Tomo – gyvenime."


Aurelija Butkutė-Buitvidienė

„Langas į begalybę" – tai naujas romanas, kurio mistikos, fantastikos ir realybės pynėje suskasi praeities, dabarties ir ateities konkrečių Lietuvos didmiesčių, miestų ir miestelių jaunimo gyvenimas.

Ši lyg serialas apie Lietuvos paauglius ir jaunimą, kurį jungia pagrindinių veikėjų nuotykiai. Ji turi mistikos ir fantastikos elementų, bet daugiausia aprašomos tikros realios istorijos iš praeities, dabarties ir ateities didmiesčių ir miestelių gyvenimo.

"Langas į begalybę" yra skirta paaugliams ir jauniems pedagogams, mėgstantiems fantastiką, tačiau su malonumu skaito ir suaugę žmonės ir tie kurie mėgsta tik aprašomą realų gyvenimą

Leave a Reply