Magiška vaizduotės galia (su CD)

Magiška vaizduotės galia (su CD)

Knygą Magiška vaizduotės galia (su CD)


Leidėjas:

Išleista: 2009

Puslapiai: 164

ISBN: 9789955707660

Formatas: 15 x 20,5, minkšti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vertėjas: Margarita Pilkaitė

Trumpas knygos Magiška vaizduotės galia (su CD) aprašymas

Įsivaizdavimas – vienas iš saviugdos metodų, leidžiantis jums tapti tuo, kuo tik panorėsite. Jei gebate įsivaizduoti, vadinasi, jūs savo vaizdinius galite paversti realybe. Atsikratykite baimės, nepatiklumo ir abejonių. Išsilaisvinkite nuo ankstesnių stereotipų, atsiduokite kūrybiškai vaizduotei ir tapkite tuo, kuo pats pasirinksite būti. Tiesiog patikėkite įsivaizduojamais dalykais ir jūsų gyvenimas bus kupinas visko, ko tik trokštate.

Knygą sudaro keturios dalys. Pirmoji dalis – žinių apie tikėjimą įsivaizduojamais dalykais santrauka. Antrojoje dalyje autorė rašo apie žmones, kurie sėkmingai gyvenime taiko įsivaizdavimo metodą, ir tyrinėja, kaip jie tai daro. Skaitydami trečiąją dalį sužinosite, kad jumyse slypi kelios skirtingos asmenybės, ir apie kerinčias naujas galimybes, – anksčiau apie jas net nedrįsote pagalvoti.

Paskutinėje knygos dalyje išmoksite įgytas žinias pritaikyti praktiškai.Prie knygos pridėtame kompaktiniame diske jūs rasite tris pratimus, kurie padės įsisavinti knygoje aprašytas idėjas ir įsivaizdavimo metodikas.

Leave a Reply