Mano virtualieji aš(3)
E-VOLIUCIJA AR RE-VOLIUCIJA? Vadinkite, kaip norite, tačiau socialinė žiniasklaida atėjo ilgam. Ji keičia jūsų gyvenimą, darbą ir pasaulį. Čia negali būti gręžiojimosi atgal. Žinoma, išskyrus atgal į viduramžius. Virtualiose organizacijose nesvarbu, kas parašyta jūsų vizitinėje kortelėje. Virtualiame pasaulyje galite pats save išrasti. Tačiau nenustebkite, kad virtualiame pasaulyje jūsų tapatybę gali pavogti. Lygiai taip pat įmanoma, kad kažkas jau sukūrė jūsų tapatybę be jūsų žinios. Net…
16.09

Mano virtualieji aš

Mano virtualieji aš

Knygą Mano virtualieji aš


Leidėjas:

Išleista: 2010

Puslapiai: 476

ISBN: 9789955790785

Versijos kodas: PT.

Formatas: 13,5 x 20,5 cm, minkšti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vertėjas: Aidas Jurašius

Trumpas knygos Mano virtualieji aš aprašymas

E-VOLIUCIJA AR RE-VOLIUCIJA?
Vadinkite, kaip norite, tačiau socialinė žiniasklaida atėjo ilgam. Ji keičia jūsų gyvenimą, darbą ir pasaulį. Čia negali būti gręžiojimosi atgal. Žinoma, išskyrus atgal į viduramžius.

Virtualiose organizacijose nesvarbu, kas parašyta jūsų vizitinėje kortelėje.
Virtualiame pasaulyje galite pats save išrasti.

Tačiau nenustebkite, kad virtualiame pasaulyje jūsų tapatybę gali pavogti. Lygiai taip pat įmanoma, kad kažkas jau sukūrė jūsų tapatybę be jūsų žinios. Net galite sužinoti, kad jūsų tapatybė be jūsų leidimo buvo pašalinta.

Ši aprašo, vertina ir analizuoja Web 2.0 e. proveržio varomąsias jėgas ir paaiškina, ką tai reiškia jums – šiandien, rytoj ir ateityje.

„Tai apie įtaką ir galią, kurią suteikia internetas. Kartu – tai apie reputaciją, kurią, netinkamai naudojant interneto suteiktą įtaką ir galią, galima labai lengvai sugriauti.“

Artūras Račas, BNS Vyriausiasis redaktorius ir Metų interneto žmogus (Login 2009)

Leave a Reply