Marketingo valdymo pagrindai(1)
„Marketingo valdymo pagrindai“ yra adaptuotas Filipo Kotlerio ir Kevino Leino Kelerio knygos „Marketingo valdymas“ leidimas. Kaip ir ankstesnieji leidimai, trečiasis „Marketingo valdymo pagrindų“ leidimas yra skirtas padėti įmonėms, grupėms bei individualiems asmenims pritaikyti savo marketingo strategiją ir valdymą prie XXI amžiaus rinkos. Taip pat jis skirtas dėstytojams, kurie remdamiesi autoritetingais šaltiniais siekia išdėstyti marketingo valdymo teorijos ir praktikos kursą. Tekstas yra…
7.31

Marketingo valdymo pagrindai

Marketingo valdymo pagrindai

Knygą Marketingo valdymo pagrindai


Leidėjas:

Išleista: 2007

Puslapiai: 436

ISBN: 9789955985266

Formatas: 19 x 23 cm, minkšti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vertėjas: Vilma Kačerauskienė

Trumpas knygos Marketingo valdymo pagrindai aprašymas

„Marketingo valdymo pagrindai“ yra adaptuotas Filipo Kotlerio ir Kevino Leino Kelerio knygos „Marketingo valdymas“ leidimas. Kaip ir ankstesnieji leidimai, trečiasis „Marketingo valdymo pagrindų“ leidimas yra skirtas padėti įmonėms, grupėms bei individualiems asmenims pritaikyti savo marketingo strategiją ir valdymą prie XXI amžiaus rinkos.

Taip pat jis skirtas dėstytojams, kurie remdamiesi autoritetingais šaltiniais siekia išdėstyti marketingo valdymo teorijos ir praktikos kursą. Tekstas yra gana glaustas, todėl juo patogu naudotis ne tik teorinių, bet ir praktinių užsiėmimų metu, modeliuojant situacijas bei įgyvendinant projektus.

Leave a Reply