Meditacijos menas

Meditacijos menas

Knygą Meditacijos menas


Leidėjas:

Išleista: 2011

Puslapiai: 160

ISBN: 9789955389859

Versijos kodas: PT.

Formatas: 13 x 20,3 cm, kieti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vertėjas: Aušra Lapinskienė

Trumpas knygos Meditacijos menas aprašymas

Matthieu Ricardas turi filosofo ir mokslininko talentą… Jis primena mums, kad keisdamiesi patys galų gale pakeisime ir pasaulį.
George Soros

Kad ir kur benuvyktų, budistų vienuolio Matthieu Ricardo klausia, kas yra meditacija, kaip ją atlikti ir ką galima pasiekti. Į minėtus klausimus jis atsako šioje įtaigioje ir lengvai suprantamoje knygoje.
Sakoma, kad meditacija net išmintingiausiems yra viso gyvenimo kelias, tačiau atlikdami ją kasdien, galime imti kitaip suvokti save ir mus supantį pasaulį. Remdamasis savo vienuoliška patirtimi, atidžiu šventųjų tekstų skaitymu ir giliu budistų mokytojų pažinimu, autorius atskleidžia, kokią didelę naudą kiekvienam iš mūsų gali atnešti meditacija, grįsta nesavanaudiška meile ir atjauta.

Ricardo mintys – tai paprastas, neapkrautas terminais įvadas į budistinę psichologiją. Jis ragina mus suvokti nuodingą pykčio ir pavydo prigimtį, ištrūkti iš laimės bei kančios karuselės ir pajusti malonumą būti ramiems, budriems ir sąmoningiems.
SUNDAY TIMES

Apie autorių

Matthieu Ricardas yra budistų vienuolis, rašytojas, vertėjas ir fotografas. Prieš trisdešimt devynerius metus jis atsisakė daug žadančios karjeros Prancūzijoje ir išvyko į Himalajus studijuoti budizmo. Gyvena Tibete ir Nepale, šiose šalyse prisideda prie humanistinių projektų įgyvendinimo.

Leave a Reply