Mergaitė su devyniais perukais

Mergaitė su devyniais perukais

Knygą Mergaitė su devyniais perukais


Leidėjas:

Išleista: 2009

Puslapiai: 230

ISBN: 9789955232759

Versijos kodas: PT.

Formatas: 12,2 x 20 cm, minkšti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vertėjas: Džiuginta Martens-Šimkuvienė

Trumpas knygos Mergaitė su devyniais perukais aprašymas

Sophie van der Stap gimė ir užaugo Amsterdame, čia studijavo politikos mokslus. Būdama 21-ų, netikėtai sužinojo serganti retos formos vėžiu.

Knygoje aprašytos 54 gydymo savaitės apvertė jaunos moters gyvenimą, pasuko jį visiškai nauja vaga. Akimirksniu tapusi ilgų koridorių ir baltų ligoninės sienų belaisve, Sophie atvirai ir su humoru pasakoja apie intrigų kupiną ligoninės gyvenimą, meilę Gydytojui K., pasilinksminimus naktiniuose klubuose, apie nerimą ir baimes, susitaikymą ir viltį išgyventi.

Akistata su mirtimi ne tik naujai įprasmina kasdienio gyvenimo detales, bet ir virsta mažu kasdienybės teatru. Slenkantys Sophie plaukai skatina improvizuoti: keisdama perukus ji tampa vis kita moterimi – Stela, Sju, Deize, Blondi, Platina, Uma, Pam, Lidija ir Bėbe.

Pradedančiosios rašytojos balsas nuskamba naujai ir netikėtai, stebina įžvalgumu. Vos tik pasirodžiusi, „Mergaitė su devyniais perukais“ sukėlė tikrą sumaištį Nyderlanduose ir Vokietijoje.

yra išversta į daugelį kalbų. Išgarsėjusi ir pasveikusi, Sophie šiuo metu studijuoja prancūzų kalbą Sorbonoje, toliau rašo ir bendradarbiauja su vokiečių kino kompanija, kuriančia filmą pagal šią knygą.

„Baltų lankų" serija „Tikrosios patirtys“ skirta autentiškiems žmonių išgyvenimams. Tai dokumentinės istorijos, pasakojimai, kurie mus sieja, nes kalba apie mus ir tuos, kurie šalia.

Tikime, kad serijos simboliu tapęs stiklasparnis drugelis palydės jus į prasmingą kelionę.

Leave a Reply