Neptūno vėjai

Neptūno vėjai

Knygą Neptūno vėjai


Leidėjas:

Išleista: 2010

Puslapiai: 444

ISBN-10: 9955233281

ISBN-13: 9789955233282

Versijos kodas: PT.

Formatas: 10,6 x 16,8 x 2,7 cm, minkšti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vertėjas: Jonė Ramunytė

Trumpas knygos Neptūno vėjai aprašymas

Elzase keistomis aplinkybėmis nužudoma mergina, jos kūne – trys simetriškai išsidėstę dūriai. Išgirdęs apie šią žmogžudystę, komisaras Adamsbergas prisimena prieš penkiolika metų tirtą bylą, kurioje buvo įtariamas jo brolis dvynys. Ar naujos aukos rodo, kad grįžo Tridantis? O gal Neptūno trišakį kaip savo kruvinų darbų įrankį naudoja kitas žiaurus žudikas? Stengiantis susekti jo pėdsakus, netrukus įtariamuoju tampa… ir pats Adamsbergas. Akistatoje su praeitimi, pačiu savimi ir neregima blogio ranka, valdančia paslaptingąjį grėsmingą trišakį, komisaras Adamsbergas turės dar kartą įrodyti, kad gyvybė stipresnė už mirtį.

„Tridantis visada pasprukdavo. Titanas, nelabasis, tikras pragaro Poseidonas. Iškėlęs savo trišakį ginklą ir žudantis vienu smūgiu į pilvą. Sėjantis paskui save suvarpytas aukas su trimis raudonomis kiaurymėmis, išsidėsčiusiomis viena linija."

Fred Vargas (Fred Varga, g. 1957), prancūzų rašytoja, istorikė, archeologė, savo kūryboje tyrinėja nusikaltimo psichologijos klodus. Knygų serija, kurioje veikia intuityvia logika besivadovaujantis komisaras Adamsbergas, išgarsino Vargas visame pasaulyje. Lietuvių skaitytojams ši autorė bei keistasis komisaras Adamsbergas jau pažįstami iš trijų knygų: „Mėlynų skritulių žmogus" („Baltos lankos", 2007), „Išvirkščias žmogus" ir „O Sena teka" („Baltos lankos", 2008).

Leave a Reply