Pasižadėję saulei tekant. Serijos „Hetavėjai. Laimės paieškos“ 4(6)
Ketvirtoji serijos „Hetavėjai. Laimės paieškos"
Londono aukštuomenėje daug paslapčių, o dar daugiau slaptų aistrų… Ar ras Hetavėjai savo laimę išrinktųjų pasaulyje?
Jis įkūnija tai, ko ji stengiasi išvengti…
Dvejus metus Katerina Marks dirba Hetavėjų šeimoje jaunesniųjų seserų guvernante ir palydove – malonus darbas, bet turi ir didelį trūkumą. Jos auklėtinių brolis Leo, lordas Ramzis – tiesiog nepakenčiamas. Ketei sunku patikėti, kad audringi jųdviejų kivirčai slepia abipusę trauk…
7.40

Pasižadėję saulei tekant. Serijos „Hetavėjai. Laimės paieškos“ 4

Pasižadėję saulei tekant. Serijos „Hetavėjai. Laimės paieškos“ 4

Knygą Pasižadėję saulei tekant. Serijos „Hetavėjai. Laimės paieškos“ 4


Originalus pavadinimas: Married By Morning

Leidėjas:

Išleista: 2016

Puslapiai: 352

ISBN: 9786090300770

Formatas: 14,5 x 21 x 3 cm, kieti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vertėjas: Emilija Grigulaitė

Trumpas knygos Pasižadėję saulei tekant. Serijos „Hetavėjai. Laimės paieškos“ 4 aprašymas

Ketvirtoji serijos „Hetavėjai. Laimės paieškos" knyga

Londono aukštuomenėje daug paslapčių, o dar daugiau slaptų aistrų… Ar ras Hetavėjai savo laimę išrinktųjų pasaulyje?

Jis įkūnija tai, ko ji stengiasi išvengti…

Dvejus metus Katerina Marks dirba Hetavėjų šeimoje jaunesniųjų seserų guvernante ir palydove – malonus darbas, bet turi ir didelį trūkumą. Jos auklėtinių brolis Leo, lordas Ramzis – tiesiog nepakenčiamas. Ketei sunku patikėti, kad audringi jųdviejų kivirčai slepia abipusę trauką. Vienas ginčas netikėtai pasibaigia bučiniu ir ją sukrečia jos pačios reakcija. Tačiau kai Leo pasiūlo užmegzti artimesnį ryšį, mergina tiesiog pasiunta. Ji visai ne tokia, kokia atrodo…

Norėdamas išlaikyti savo rankose šeimos namus, Leo privalo vesti ir per metus susilaukti titulo paveldėtojo. O santūrioji Katerina turi paslaptį, kuri grasina sugriauti jos gyvenimą. Tačiau ji žadina Leo smalsumą ir nepaprastai traukia, nors jis buvo prisiekęs daugiau neįsimylėti. Pavojus, kurio Ketė stengiasi išvengti, gali amžiams išskirti du nepatiklius įsimylėjėlius.

Lisa Kleypas (Liza Kleipas) – dvidešimt vieno istorinio ir šiuolaikinio meilės romano, išversto į keturiolika pasaulio kalbų, autorė. 1985 m. ji tapo grožio konkurso „Mis Masačusetsas" nugalėtoja, dalyvavo konkurse „Mis Amerika". Būdama dvidešimt vienų Lisa baigė Velslio koledže politikos mokslus ir išleido savo pirmąjį romaną. Jos knygos netrukus pateko į „New York Times", „USA Today" ir „Publishers Weekly" skelbiamų perkamiausių knygų sąrašus.

2002 m. Lisa Kleypas apdovanota prestižiniu „Romance Writers of America" asociacijos RITA prizu. Auksinė statulėlė, pavadinta pirmosios asociacijos prezidentės Ritos Klei Estrados (Rita Clay Estrada) vardu, simbolizuoja meilės romanų rašytojo meistriškumą.

Leave a Reply