Paslapčių sodas. Kas kitas? (DVD)(0)
Populiariausias vaikų serialas –  lietuviškai dubliuotame DVD diske! Leiskitės į stebuklingą kelionę drauge su šiomis nepaprastomis istorijomis: Kas kitas?Per daug Pinkio Ponkio sulčiųIglis Piglis. Pamesta anklodėlė Pirmųjų 100 serijų biudžetas – 30 milijonų dolerių ir tai brangiausias, technologiškai pažangiausias britų televizijos produktas vaikams. Daugiausia pinigų buvo skirta elektroniniams žaislams ir aktorių kostiumams. Prisiminkime, kad visos 365 „Teletabių“ serijos buvo sukurtas už 20…
3.99

Paslapčių sodas. Kas kitas? (DVD)

Paslapčių sodas. Kas kitas? (DVD)

Knygą Paslapčių sodas. Kas kitas? (DVD)


Išmatavimai: dėžutė

EAN-13: 4779023850140

Trumpas knygos Paslapčių sodas. Kas kitas? (DVD) aprašymas

Populiariausias vaikų serialas –  lietuviškai dubliuotame DVD diske!

Leiskitės į stebuklingą kelionę drauge su šiomis nepaprastomis istorijomis:

Kas kitas?
Per daug Pinkio Ponkio sulčių
Iglis Piglis. Pamesta anklodėlė

Pirmųjų 100 serijų biudžetas – 30 milijonų dolerių ir tai brangiausias, technologiškai pažangiausias britų televizijos produktas vaikams. Daugiausia pinigų buvo skirta elektroniniams žaislams ir aktorių kostiumams. Prisiminkime, kad visos 365 „Teletabių“ serijos buvo sukurtas už 20 milijonų dolerių. Filmą finansavo „BBC Wordwide“ ir privati kompanija „Ragdoll“.

Serialo autoriai į ekraną perkėlė tradicinių pieštų knygelių personažus. Tai vaizduotę lavinančios kelionės į spalvingų ir žaismingų padarėlių kupiną pasaulį. Serialas skatina žaisti ir džiaugtis aplinka. Veiksmas vyksta kvapą gniaužiančioje miško aplinkoje ir suteikia mažyliams daugybę nepakartojamų įspūdžių.

„Paslapčių sodas“ – universalus serialas, atveriantis naujas galimybes kurti programas mažiesiems.

Leave a Reply