Septyni džiaugsmo vagys: kaip nugalėti kliūtis į laimę(1)
Psalmininkas Dovydas sakė: „Šią dieną laimingą Viešpats padarė, džiūgaukim, kelkim linksmybes."Senasis ir Naujasis Testamentai mus vėl ir vėl ragina pakylėti savo širdis ir giedoti. Bet gal neduoda ramybės praeitis? Gal dažniau pykstate, negu juokiatės? Norite būti laimingi, bet esate persmelkti liūdesio? Jūsų gyvenimą gali pakeisti džiaugsmas.
Tarptautinio garso mokytoja ir rašytoja Joyce Meyer teigia, kad žmogui Dievo plane yra numatyta mėgautis gyvenimu – kasdien iki mirties.
Dvasininkė…
5.30

Septyni džiaugsmo vagys: kaip nugalėti kliūtis į laimę

Septyni džiaugsmo vagys: kaip nugalėti kliūtis į laimę

Knygą Septyni džiaugsmo vagys: kaip nugalėti kliūtis į laimę


Leidėjas:

Išleista: 2016

Puslapiai: 216

ISBN: 9786094240744

Formatas: 14,6 x 21,2 x 1,7 cm, minkšti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vertėjas: Regina Bylienė

Trumpas knygos Septyni džiaugsmo vagys: kaip nugalėti kliūtis į laimę aprašymas

Psalmininkas Dovydas sakė: „Šią dieną laimingą Viešpats padarė, džiūgaukim, kelkim linksmybes."

Senasis ir Naujasis Testamentai mus vėl ir vėl ragina pakylėti savo širdis ir giedoti. Bet gal neduoda ramybės praeitis? Gal dažniau pykstate, negu juokiatės? Norite būti laimingi, bet esate persmelkti liūdesio? Jūsų gyvenimą gali pakeisti džiaugsmas.

Tarptautinio garso mokytoja ir rašytoja Joyce Meyer teigia, kad žmogui Dievo plane yra numatyta mėgautis gyvenimu – kasdien iki mirties.

Dvasininkė ir lektorė, kalbėdama apie pastovaus džiaugsmo šaltinius, cituoja įkvepiančias Šv. Rašto eilutes ir remiasi savo patirtimi. Autorė atvirai ir sąžiningai įvardija septynis vagis, vagiančius iš žmogaus laimę, ir pataria, kaip vadovautis Dievo tiesomis ir meile. Jos patarimai:

* Prisiminkite, kad esate sukurti pagal Dievo planą. Sužinokite, kaip atpažinti jums Dievo skirtą nuostabų gyvenimą.
* Atsipalaiduokite ir išgirskite Dievo atsakymus. Išgirskite Jo balsą, prasiskverbiantį pro gyvenimo sumaištį, ir jūs rasite laiko pasimėgauti rožių kvapais.
* Supraskite, kad galite ilsėtis Dieve, nes Jis pasirūpins jumis. Sužinokite, kaip mėgautis gyvenimu, kol Jis sprendžia jūsų bėdas.
* Tegul Dievas atlieka savo darbą, kurdamas jūsų ateitį… O jūs sekite Jo takais per maldą ir klausydami Jo žodžių.

Leave a Reply