Sielų biblioteka. „Ypatingų vaikų namai“. 3(4)
Be galo neįprasta ir jaudinanti Džeikobo Portmano istorija pasieks aukščiausią įtampos tašką paskutinėje trilogijos dalyje. Čia visiems laikams bus nuspręsta ypatingųjų pasaulio ateitis.
14.42

Sielų biblioteka. „Ypatingų vaikų namai“. 3

Sielų biblioteka. „Ypatingų vaikų namai“. 3

Knygą Sielų biblioteka. „Ypatingų vaikų namai“. 3


Originalus pavadinimas: Library of Souls (Miss Peregrine’s Peculiar Children #3)

Leidėjas:

Išleista: 2016

Puslapiai: 480

ISBN: 9786090124130

Formatas: 14,3 x 21,3 x 3,5 cm, kieti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vertėjas: Vytautas Čepliejus

Trumpas knygos Sielų biblioteka. „Ypatingų vaikų namai“. 3 aprašymas

Be galo neįprasta ir jaudinanti Džeikobo Portmano istorija pasieks aukščiausią įtampos tašką paskutinėje trilogijos dalyje – „Sielų bibliotekoje". Čia visiems laikams bus nuspręsta ypatingųjų pasaulio ateitis.

Džeikobo laukia nelengva užduotis. Norėdamas išgelbėti savo ypatinguosius draugus, uždarytus stipriai saugomoje tvirtovėje, jis turės keliauti į patį vargingiausią Viktorijos laikų Anglijos lūšnyną. Kelionėje jam padės atrasta nauja didžiulė galia ir bendražygiai – Ema Blum, mergina, mokanti savo rankose įžiebti ugnį, ir Edisonas Makhenris, šuo, galintis užuosti pradingusius vaikus.

Kaip ir ankstesnės trilogijos dalys, „Sielų biblioteka" yra unikalus skaitinys, kuriame žadą atimanti fantastika supinta su niekad anksčiau nepublikuotomis senovinėmis nuotraukomis.

Ransomas Riggsas užaugo Floridoje, bet dabar gyvena ypatingųjų vaikų krašte – Los Andžele. Vaikystėje buvo reguliariai maitinamas vaiduoklių istorijomis ir britų komedijomis, o tai turbūt paaiškina, kodėl jo knygos būtent tokios, kokios yra. Yra net didesnė už nulį tikimybė, kad jis kaip tik dabar tavo namuose ir iš palovio stebi tave. (Gali patikrinti. Mes palauksim.) Jei ne, bet kada gali rasti jį tviteryje: @ransomriggs.

Leave a Reply