Sveikas ir lieknas kūnas(0)
100 % efektyvu!
Garsiausių įžymybių trenerio Jameso Duigano „Sveikas ir lieknas kūnas", vos pasirodžiusi Didžiojoje Britanijoje ir JAV, iškart tapo bestseleriu. Joje rasite:
– informacijos ir patarimų, kaip išsivalyti organizmą;– paprastai pagaminamų skanaus maisto receptų;– lengvų pratimų, kurie padės jums ištreniruoti kūną iki tobulumo.
Duigano siūloma organizmo valymo ir lieknėjimo programa yra paprasta ir veiksminga – jokio kalorijų skaičiavimo ar sudėtingų taisyklių. Pirmiausia kn…
10.34

Sveikas ir lieknas kūnas

Sveikas ir lieknas kūnas

Knygą Sveikas ir lieknas kūnas


Originalus pavadinimas: Clean & Lean Diet

Leidėjas:

Išleista: 2016

Puslapiai: 176

ISBN: 9789955238911

Formatas: 18,8 x 23,4 x 1,3 cm, minkšti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vertėjas: Audronė Gerdauskaitė, Dalia Kižlienė

Trumpas knygos Sveikas ir lieknas kūnas aprašymas

100 % efektyvu!

Garsiausių įžymybių trenerio Jameso Duigano „Sveikas ir lieknas kūnas", vos pasirodžiusi Didžiojoje Britanijoje ir JAV, iškart tapo bestseleriu. Joje rasite:

– informacijos ir patarimų, kaip išsivalyti organizmą;
– paprastai pagaminamų skanaus maisto receptų;
– lengvų pratimų, kurie padės jums ištreniruoti kūną iki tobulumo.

Duigano siūloma organizmo valymo ir lieknėjimo programa yra paprasta ir veiksminga – jokio kalorijų skaičiavimo ar sudėtingų taisyklių. Pirmiausia knygoje rašoma, kaip, vadovaujantis lanksčiu 14 dienų organizmo valymo ir mitybos planu, sveikatinti organizmą, o tada – kaip tapti lieknam, treniruojant kūną lengvais pratimais, garantuojančiais puikius rezultatus.

„Tai dar vienas įdomus metodas, kaip atrasti balansą tarp sveiko kūno ir sveikos sielos. Aptariami trys kertiniai sveikos gyvensenos akmenys: mityba, fizinis aktyvumas ir teigiamas požiūris į save ir gyvenimą. Autoriaus pateikiami patarimai – tam tikra disciplina, kuri yra puikus gidas sveikos gyvensenos link."

Valgymo įpročių koregavimo centro valgymas.lt vadovė, gydytoja dietologė Lina Barauskienė

Jamesas Duiganas – pasaulinio garso sveikatingumo guru ir vieno svarbiausių Londono sveikatingumo centro „Bodyism" savininkas. Jis yra vienas geriausių asmeninių trenerių pasaulyje. Į „Bodyism" auksinių klientų sąrašą įeina Elle Macpherson, Rosie Huntington–Whiteley, Davidas Gandy, Holly Valance ir Hugh Grantas.

Leave a Reply