Tamsiosios Vatikano paslaptys

Tamsiosios Vatikano paslaptys

Knygą Tamsiosios Vatikano paslaptys


Leidėjas:

Išleista: 2010

Puslapiai: 208

ISBN: 9786094370687

Versijos kodas: PT.

Formatas: 14 x 21,5 cm, minkšti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vertėjas: Giedrė Bacevičiūtė

Trumpas knygos Tamsiosios Vatikano paslaptys aprašymas

„Popiežius atsigulė į lovą,

Naktis ramiai apgaubė Vatikaną.

dar prieš švintant, popiežiaus namų tvarkytoja pasibeldė į jo miegamojo duris – taip, kaip visada darydavo . Neišgirdusi jokio atsakymo, ji išėjo. Praėjus penkiolikai minučių sugrįžo sužinoti, ar popiežius jau atsikėlė. Įėjusi į miegamąjį moteris rado jį atsirėmusį į lovą, vis dar rankose spaudžiantį praėjusio vakaro dokumentus. Popiežius buvo miręs.

Ant šalia stovinčio naktinio stalelio gulėjo atidarytas buteliukas „Effortil“ vaistų – juos pontifikas vartojo dėl žemo kraujo spaudimo. Sukrėsta ir apsipylusi ašaromis namų tvarkytoja nedelsdama informavo popiežiaus rūmų valdytoją, kardinolą Villotą. Į popiežiaus kambarį jis atėjo lygiai 5 val. ryto ir greitai surinko visus popierius, paėmė „Effortil“ buteliuką ir kelis asmeninius daiktus .

Nė vieno iš šių daiktų daugiau niekas niekada nematė.“

Jūsų rankose – drąsiausias kada nors parašytas pasakojimas apie tai, ką slepia šventosios Vatikano sienos.

Per šimtmečius Vatikaną apgaubė storas melo, sąmokslų ir kitų nuodėmių voratinklis. Tai institucija, kurią galima drąsiai vadinti uždariausia ir paslaptingiausia pasaulyje. Ši nesiekia apjuodinti vienos iš įtakingiausių pasaulio religijų. Jos tikslas – tiesiog atsijoti faktus nuo prasimanymų ir atskleisti tiesą.

Kas gi iš tikrųjų guli slaptuosiuose Vatikano archyvuose?

Leave a Reply