Tarptautinis teisingumas ir Lietuva: Lietuvos bylos Nuolatiniame tarptautinio teisingumo teisme(0)
Šioje knygoje pateiktos Lietuvos laimėtos bylos Nuolatiniame tarptautinio teisingumo teisme leis daugiau sužinoti apie su Lietuva susijusią tarptautinės teisės istoriją, reikšmingą Lietuvos indėlį į tarptautinį teisingumą ir jo įtaką tarptautinės teisės raidai. naudinga ne tik tarptautinės teisės raidos ir Lietuvos istorijos pažinimo požiūriu, bet ir aiškinantis tokius neprarandančius aktualumo šiuolaikinės tarptautinės teisės klausimus, kaip tarptautinių sutarčių aiškinimo taisyklės, val…
1.99

Tarptautinis teisingumas ir Lietuva: Lietuvos bylos Nuolatiniame tarptautinio teisingumo teisme

Tarptautinis teisingumas ir Lietuva: Lietuvos bylos Nuolatiniame tarptautinio teisingumo teisme

Knygą Tarptautinis teisingumas ir Lietuva: Lietuvos bylos Nuolatiniame tarptautinio teisingumo teisme


Leidėjas:

Išleista: 2008

Puslapiai: 278

ISBN: 9789955300281

Formatas: 15 x 21 cm, kieti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Trumpas knygos Tarptautinis teisingumas ir Lietuva: Lietuvos bylos Nuolatiniame tarptautinio teisingumo teisme aprašymas

Šioje knygoje pateiktos Lietuvos laimėtos bylos Nuolatiniame tarptautinio teisingumo teisme leis daugiau sužinoti apie su Lietuva susijusią tarptautinės teisės istoriją, reikšmingą Lietuvos indėlį į tarptautinį teisingumą ir jo įtaką tarptautinės teisės raidai.
naudinga ne tik tarptautinės teisės raidos ir Lietuvos istorijos pažinimo požiūriu, bet ir aiškinantis tokius neprarandančius aktualumo šiuolaikinės tarptautinės teisės klausimus, kaip tarptautinių sutarčių aiškinimo taisyklės, valstybės suvereniteto ribos, diplomatinės gynybos vykdymo reikalavimai.

Ši vertinga teisininkams, istorikams, politologams, visiems besidomintiems tarptautiniu teisingumu, teise ir Lietuvos istorija. Įkvėpimo ir pasitikėjimo iš šios knygos ypač būtų verta pasisemti dabartiniams Lietuvos politikams, nuo kurių valios ir ryžto dažnai priklauso, ar ir kaip mūsų valstybė gina savo interesus.

Leave a Reply