Teisės teorijos įvadas

Teisės teorijos įvadas

Knygą Teisės teorijos įvadas


Leidėjas:

Išleista: 2010

Puslapiai: 366

ISBN: 9786099520209

Formatas: 17,5 x 24 cm, kieti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Trumpas knygos Teisės teorijos įvadas aprašymas

Vadovėlis „Teisės teorijos įvadas“ skirtas supažindinti studentus su pagrindinėmis teisės teorijos kategorijomis ir padėti tvirtus pamatus tolesnėms teisės studijoms. Prolegomenų į šį dalyką lig šiol dar nebuvo išleista, todėl autorių kolektyvo parengtas vadovėlis gali tapti reikšminga novacija Lietuvoje.

Be to, vadovėlis gali būti laikomas naudinga mokomąja medžiaga ne tik pradedantiems teisės studijas, bet ir kitų specialybių studentams. Vadovėlio vertę lemia ir tai, kad jo autoriai yra daugelį metų šioje srityje mokslinį ir pedagoginį darbą dirbantys Lietuvos ir užsienio universitetų mokslininkai. Nepaisant to, kad vadovėlis skirtas supažindinti su teisės teorijos ir apskritai teisės studijų pradmenimis, jame nevengiama nagrinėti probleminių klausimų, atsakymai į kuriuos turėtų sudominti ir teisės mokslininkus, o tai gali išprovokuoti tolesnę mokslinę diskusiją.

„Teisės teorijos įvadas“ turėtų būti naudinga metodinė priemonė, pateikianti teisės studijų pradmenis, supažindinanti su teisės teorijos problemomis ir nurodanti tolesnių teisės studijų kryptis.

Leave a Reply