Viskas prasideda nuo maisto. Visavertė mityba 30 dienų

Viskas prasideda nuo maisto. Visavertė mityba 30 dienų

Knygą Viskas prasideda nuo maisto. Visavertė mityba 30 dienų


Originalus pavadinimas: IT STARTS WITH FOOD

Leidėjas:

Išleista: 2014

Puslapiai: 368

ISBN: 9786094660450

Versijos kodas: PT.5

Formatas: 15 x 22 cm, minkšti viršeliai

Kalba: Lietuvių

Vertėjas: Jolita Parvickienė

Trumpas knygos Viskas prasideda nuo maisto. Visavertė mityba 30 dienų aprašymas

Kad ir ko siektumėte – atgauti energiją, pataisyti nuotaiką, padėti sau susikaupti, geriau miegoti, tapti sportiškesni, palengvinti ligos, negalavimo simptomus, pagerinti kūno formas ar gyvenimo kokybę, – viskas prasideda nuo maisto.

Melissa ir Dallas Hartwig (Melisa ir Dalasas Hartvigai) – paleomitybos ir sveikos gyvensenos žinovai bei mokytojai, trisdešimties dienų visavertės mitybos programos Whole30 kūrėjai, padėję atgauti sveikatą tūkstančiams žmonių visame pasaulyje. Anatomijos ir fiziologijos bei fizinės terapijos specialisto ir licencijuotos sporto dietologės knygą „Viskas prasideda nuo maisto“ New York Times įvertino kaip mitybos bestselerį.

„Viskas prasideda nuo maisto“ skiriama norintiems gyventi sveikai ar atgauti prarastą sveikatą. Mitybos teoriją, pagrįstą moksliniais tyrimais ir savo pačių patirtimi, Melissa ir Dallasas Hartwigai išdėsto paprastai ir aiškiai, o pateikę trisdešimties dienų sveikos mitybos programą parodo, kaip atsikratyti žalingo cukraus potraukio, atkurti natūralaus alkio mechanizmus, kaip valgyti, kad pasisotintume, bet vis tiek numestume svorio ir amžiams pamirštume visokius su gyvenimo būdu siejamų ligų ir negalavimų simptomus. Galiausiai kviečia pasigaminti sveikų patiekalų, kurių paragavę tikrai apsilaižysite pirštus.

„Viskas prasideda nuo maisto“ remiasi realiai veikiančia programa, kuri padėjo atgauti sveikatą tūkstančiams žmonių visame pasaulyje., kaip ir jos autorių sukurta sveikos mitybos programa Whole30, populiari įvairiose šalyse, o ypač JAV.

Leave a Reply